Akcijų ir žaidimų taisyklės


PIRK BARBORA.LT UŽ 60 EUR AR DAUGIAU IR LAIMĖK SKRYDĮ ORO BALIONU DVIEM!

Žaidimas „Pirk BARBORA.LT už 60 Eur ar daugiau ir laimėk skrydį oro balionu dviem“ – komercinis žaidimas (toliau – Žaidimas).

Žaidimo organizatorius: UAB „Barbora“, įmonės kodas 302908069, buveinė Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius (toliau – Žaidimo organizatorius).

Žaidimo partneris: UAB „Laisvalaikio Dovanos“, įmonės kodas 300012393, buveinė Žygio g. 97A, Vilnius LT-08236 (toliau – Žaidimo partneris).

Žaidimo laikotarpis: Žaidimas vyksta 2022 m. liepos 4 d. – 2022 m. liepos 10 d. (imtinai).

TEISĖ DALYVAUTI:

 1. Žaidime gali dalyvauti visi ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus Lietuvos Respublikos teritorijoje gyvenantys fiziniai asmenys, išskyrus Žaidimo organizatoriaus ir Žaidimo partnerio darbuotojus bei jų šeimos narius (tėvai, vaikai, broliai, seserys, sutuoktiniai).
 2. Žaidimo dalyviai – parduotuvėje www.barbora.lt užsiregistravę klientai, kurie Žaidimo laikotarpiu pirko el. parduotuvėje www.barbora.lt prekių už 60 Eur ir daugiau bei šio pirkimo metu nuolaidos kodo laukelyje įvedė kodą SKRISIM.
 3. Žaidimo dalyviai prisiima atsakomybę už teisingos ir tikslios informacijos pateikimą (suvedimą) savo el. parduotuvės barbora.lt paskyroje.
 4. Kiekvienas asmuo, šiose taisyklėse numatyta tvarka dalyvaudamas Žaidime, sutinka, kad laimėjimo atveju Žaidimo organizatorius paskelbs jo vardą ir pavardę barbora.lt puslapyje ir Žaidimo organizatoriaus socialiniuose tinkluose (Facebook ir Instagram), bei patvirtina, kad su šiomis taisyklėmis susipažino, su jomis sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Žaidimo dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių taisyklių reikalavimus.

ŽAIDIMO PRIZAI:

 1. Žaidimo prizinį fondą sudaro: 3 skrydžiai oro balionu dviem.

Kelionės data: pasirinktinai

Asmenys: du suaugę asmenys

Skrydžio vieta: laimėtojo pasirinkimu viename iš šių miestų: Vilnius, Trakai, Kaunas, Ukmergė, Birštonas, Marijampolė, Šiauliai, Klaipėda

Prizo vertė: nuo 209 Eur iki 300 Eur / vnt. (priklausomai nuo miesto).

 1. Žaidimo prizas negali būti pakeistas jokiais kitais prizais ir už jį negali būti kompensuojama pinigais.

ŽAIDIMO LAIMĖTOJAS

Žaidimo laimėtojas išaiškinamas atsitiktinės atrankos būdu 2022 m. liepos 11 d. Žaidimo laimėtojas renkamas iš visų Žaidimo dalyvių užsakymų, gautų pagal šias taisykles nuo 2022 m. liepos 4 d. 00:00 val. iki 2022 m. liepos 10 d. 23:59 val. ir atitinkančios minėtas dalyvių sąlygas. Bus ištraukti 3 laimėtojai, kurie laimės po vieną skrydį oro balionu dviem asmenims.  

PRIZŲ PRISTATYMAS

 1. Žaidimo organizatorius susisiekia su Žaidimo laimėtoju jo kontaktiniais duomenimis (telefonu ir/ar el. paštu), nurodytais Žaidimo dalyvio paskyroje el. parduotuvėje barbora.lt, per 7 darbo dienas nuo Žaidimo laimėtojo išrinkimo dienos bei papildomai skelbia laimėtojo vardą ir pavardę www.barbora.lt puslapyje bei Žaidimo organizatoriaus socialiniuose tinkluose (Facebook ir Instagram).
 2. Jei su Žaidimo laimėtoju neįmanoma susisiekti (jis neatsiliepia telefonu ir (arba) neatsako į el. laiškus) praėjus 10 darbo dienų pranešimo išsiuntimo el. paštu dienos laimėtojas netenka teisės į prizą, o Žaidimo organizatorius pasilieka teisę suteikti prizą tokiu pat būdu išrinktam pakaitiniam laimėtojui.
 3. Žaidimo laimėjimo atveju Žaidimo laimėtojas privalo Žaidimo organizatoriui pateikti asmens dokumentą ir šiuos savo duomenis: vardas, pavardė, asmens kodas, gyv. vietos adresas ar el. pašto adresas, jei Žaidimo laimėtojas pageidauja, kad prizas jam būtų įteiktas el. paštu. Žaidimo vykdymo tikslu tvarkomi duomenys gaunami tiesiogiai iš Žaidimo dalyvio. Jei Žaidimo laimėtojas negali pateikti šiose taisyklėse nurodytų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų arba pateikta informacija nesutampa su www.barbora.lt paskyroje esančiais duomenimis, prizas nebus išduotas.
 4. Žaidimo prizus laimėtojui perduoda Žaidimo organizatorius.
 5. Atsiimant Žaidimo prizą Žaidimo laimėtojas ir Žaidimo organizatorius pasirašo prizo priėmimo–perdavimo aktą. Atsiėmęs prizą ir pasirašęs priėmimo–perdavimo aktą, prizo laimėtojas patvirtina, kad pretenzijų dėl prizo nei Žaidimo organizatoriui, nei Žaidimo partneriui neturi.
 6. Žaidimo organizatorius įsipareigoja sumokėti mokesčius, susijusius su Žaidimo prizu, jei tokie yra taikomi, ir deklaruoti juos Valstybinei mokesčių inspekcijai.
 7. Žaidimo organizatorius neprisiima atsakomybės dėl bet kokių nuostolių (įskaitant netiesioginius, specialiuosius ar lygiagrečiuosius nuostolius ir prarastą pelną, tačiau tuo neapsiribojant), papildomų išlaidų ar žalos, patirtos (nepriklausomai nuo to, ar jie yra susiję su kokio nors asmens aplaidumu) ryšium su šiuo konkursu, prizo priėmimu arba jo naudojimu, išskyrus atsakomybę, nuo kurios atsiriboti neleidžia teisės aktai.
 8. Jei nustatoma, kad kurios nors iš šių sąlygų ir nuostatų yra negaliojančios, neteisėtos arba neįgyvendinamos, tai neturės įtakos likusių nuostatų galiojimui visa jų apimtimi.

 KITOS SĄLYGOS

 1. Visi ginčai, kylantys dėl Žaidimo, yra sprendžiami derybų būdu. Jei susitarimo nepavyksta pasiekti derybomis, ginčai yra sprendžiami Lietuvos teisme Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka pagal Žaidimo organizatoriaus buveinės vietą.
 2. Žaidimo organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Žaidimą ir panaikinti prizus dėl nenugalimos jėgos aplinkybių (force majeure) iš karto po to, kai dalyviai informuojami apie Žaidimo nutraukimą viešai.
 3. Žaidimo organizatorius turi teisę be išankstinio įspėjimo keisti ar papildyti šias Žaidimo taisykles, apie tai dalyvius informuodamas puslapyje https://barbora.lt/info/akciju-zaidimu-taisykles
 4. Žaidimo organizatorius įsipareigoja užtikrinti jam perduotų asmens duomenų saugumą ir neperduoti jų tretiesiems asmenims, išskyrus Žaidimo partnerį.
 5. Visos pretenzijos, susijusios su Žaidimo organizavimu ir (arba) jo vykdymu, turi būti surašytos raštu ir siunčiamos Žaidimo organizatoriui el. pašto adresu info@barbora.lt. Į skundus bus atsakyta ne vėliau kaip per 14 dienų nuo skundo gavimo dienos.

_______________________________________________________________________________

Akcijos „Pirkite Airwick ar Botanica produktų už 10 Eur ir daugiau – gaukite Airwick žvakę dovanų“ taisyklės:

 1. Akcija galioja el. parduotuvėje www.barbora.lt užsiregistravusiems klientams, kurie el. parduotuvėje www.barbora.lt  vieno pirkimo metu pirko Airwick ar Botanica produktų už ne mažesnę nei 10 Eur sumą ir pasirinko prekių pristatymą Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos Barboros aptarnaujamoje teritorijoje (į namus ar automobilį) 2022 m. liepos 5 d. – liepos 11 d.
 2. Į galutinę apsipirkimo sumą nėra įtraukiamas pakavimo mokestis (0,69 EUR) ir kupono suteikiamos nuolaidos suma.
 3. Akcija galioja tik tiems klientams, kurie sutinka gauti dovanas (nėra atsisakę gauti dovanas skiltyje „Mano nustatymai“ https://barbora.lt/mano-duomenys/vartotojo-nustatymai).
 4. Įvykdžius šių taisyklių sąlygas, dovana – kvapnioji žvakė „Air Wick Life Scents“ (aromatas „Vasaros dvelksmas“ arba aromatas „Mamos kepiniai“) akcijos dalyviui įteikiama kartu su užsakymu.
 1. Dovana - kvapnioji žvakė yra parenkama atsitiktine tvarka (pasirinkti norimos išvaizdos ir kvapo nėra galimybės).
 2. Dovanų kiekis ribotas

_____________________________________________________________________________

Akcijos „Pirkite FINISH produktų už 15 Eur ir daugiau – gaukite stiklinių rinkinį dovanų“ taisyklės:

 1. Akcija galioja el. parduotuvėje www.barbora.lt užsiregistravusiems klientams, kurie el. parduotuvėje www.barbora.lt  vieno pirkimo metu pirko FINISH produktų už ne mažesnę nei 15 Eur sumą ir pasirinko prekių pristatymą Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos Barboros aptarnaujamoje teritorijoje (į namus ar automobilį) 2022 m. birželio 28 d. – liepos 4 d.
 2. Į galutinę apsipirkimo sumą nėra įtraukiamas pakavimo mokestis (0,69 EUR) ir kupono suteikiamos nuolaidos suma.
 3. Akcija galioja tik tiems klientams, kurie sutinka gauti dovanas (nėra atsisakę gauti dovanas skiltyje „Mano nustatymai“ https://barbora.lt/mano-duomenys/vartotojo-nustatymai).
 4. Įvykdžius šių taisyklių sąlygas, dovana – taurių rinkinys (pakuotėje 2 vnt.) akcijos dalyviui įteikiama kartu su užsakymu.
 5. Dovanų kiekis ribotas.

_____________________________________________________________________________________

Akcijos „Pirk ir gauk šokolada MILKA DELICATE DARK dovanų“ taisyklės:

 1. Akcija galioja apsipirkus www.barbora.lt parduotuvėje ir pasirinkus prekių pristatymą (į namus, pirkinių stotelę ar automobilį) 2022 m. birželio 29-liepos 1 d.
 2. Klientas iš savo paskyros šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti ne daugiau kaip penkis kartus.
 3. Dovanos – MILKA DELICATE DARK šokolado skonis yra parenkamas atsitiktine tvarka (pasirinkti norimo skonio nėra galimybės).
 4. Akcija galioja tik tiems klientams, kurie sutinka gauti dovanas (nėra atsisakę gauti dovanas skiltyje „Mano nustatymai“ https://barbora.lt/mano-duomenys/vartotojo-nustatymai ).
 5. Negalioja perkant BARBORA EXPRESS.
 6. Dovanų kiekis ribotas.

Akcijos „Ir karštai, ir gaiviai tavo vasarai” Apsipirk už 50 Eur ar daugiau ir gauk dvigubo stiklo termostiklines dovanų taisyklės:

 1. Akcija galioja el. parduotuvėje www.barbora.lt užsiregistravusiems klientams, kurie apsipirko el. parduotuvėje www.barbora.lt už ne mažesnę nei 50 Eur sumą ir pasirinko prekių pristatymą Panevėžio raj. ir Šiaulių raj. Barboros aptarnaujamose teritorijose (į namus ar automobilį) 2022 m. birželio 27 d. – liepos 3 d.
 2. Į galutinę apsipirkimo sumą nėra įtraukiamas pakavimo mokestis (0,69 EUR) ir kupono suteikiamos nuolaidos suma.
 3. Akcija galioja tik tiems klientams, kurie sutinka gauti dovanas (nėra atsisakę gauti dovanas skiltyje „Mano nustatymai“ https://barbora.lt/mano-duomenys/vartotojo-nustatymai).
 4. Įvykdžius šių taisyklių sąlygas, dovana – dvigubo stiklo termostiklinės (pakuotėje 2 vnt.) akcijos dalyviui įteikiama kartu su užsakymu.
 5. Dovanų kiekis ribotas.

_____________________________________________________________________________________

Akcijos „Užsisakyk prekių Neringoje ar Palangoje ir gauk Halloumi sūrį dovanų“ taisyklės:

 1. Akcija galioja apsipirkus www.barbora.lt parduotuvėje ir pasirinkus prekių pristatymą (į namus, pirkinių stotelę ar automobilį) 2022 m. birželio 23-30 d.
 2. Klientas iš savo paskyros šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti ne daugiau kaip penkis kartus.
 3. Pasiūlymas galioja užsisakius prekių atvežimą Neringos arba Palangos regionuose. 
 4. Akcija galioja tik tiems klientams, kurie sutinka gauti dovanas (nėra atsisakę gauti dovanas skiltyje „Mano nustatymai“ https://barbora.lt/mano-duomenys/vartotojo-nustatymai ).
 5. Dovanų kiekis ribotas.

_____________________________________________________________________________________

BARBORA BONUS – mūsų klientams siūloma nuolaidų programa (toliau - Programa). Programos esmė – kliento sukaupiamas kaupiamasis kuponas, kurį galima panaudoti apsiperkant BARBORA.LT elektroninėje parduotuvėje (toliau – Kaupiamasis kuponas).

 

Kur galiu rasti informaciją apie Programą?

Informaciją apie Programą rasite savo BARBORA.LT paskyroje, skiltyje „Mano kuponai“. Šioje skiltyje matysite Jums siūlomą Kaupiamojo kupono kaupimo būdą (tipą), kuris yra pritaikytas asmeniškai Jums pagal Jūsų pirkimo istoriją.  Siūlomi nuolaidos kaupimo būdai (tipai) gali kisti kas mėnesį.

Savo BARBORA.LT paskyroje, skiltyje „Mano kuponai“ visuomet galite pasitikrinti Jums pasiūlytos nuolaidos kaupimo būseną (t.y., matysite, kiek apsipirkimų trūksta iki Kaupiamojo kupono).

Daugiau informacijos – Bendrosiose nuolaidų kuponų taisyklėse.

 

Ką turiu padaryti, kad gaučiau Kaupiamąjį kuponą?

Kaupiamasis kuponas kaupiasi Jums kaskart apsiperkant (jeigu krepšelis viršija Programos sąlygose nurodytą sumą), ir sukaupiamas pasiekus Programos sąlygose nurodytą apsipirkimų skaičių.

Naujai užsiregistravusiems klientams kaupimai pradeda kauptis pirmają kito mėnesio dieną, jei iki tos dienos bent kartą buvo apsipirkta.

 

Kada gausiu sukauptus Nuolaidų kuponus?

Kaupiamasis kuponas atsiras Jūsų BARBORA.LT paskyros skiltyje „Mano kuponai“ iškart, kai įvykdysite kaupimo sąlygas.

 

Kiek galioja Kaupiamasis kuponas?

Kaupiamasis kuponas galioja 60 dienų.
Kaupimo periodas prasidės pirmą mėnesio dieną ir baigsis su paskutine mėnesio diena.

Spauskite žemiau esančią nuorodą ir sužinokite, kokius kuponus galite panaudoti jau dabar! Spauskite ČIA

*Programa neveikia BARBORA EXPRESS klientams.
*Programoje nedalyvauja šios prekės: alkoholiniai gėrimai, pradinio maitinimo kūdikių mišiniai bei žurnalai (t.y., šios prekės nedalyvauja nei Kaupiamojo kupono kaupime, nei už šias prekes galima atsiskaityti Kaupiamuoju kuponu).

_____________________________________________________________________________________

Bendrosios nuolaidų kuponų taisyklės:

 • Mes savo ištikimiausiems klientams siūlome momentinius arba kaupiamuosius nuolaidų kuponus (toliau – Kaupiamasis kuponas, o visi nuolaidų kuponai - Kuponai).  Kuponai taip pat skirstomi į nemokamo pristatymo, procentinės ar fiksuoto dydžio nuolaidos kuponus. Visais kuponų tipais galima atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT.
 • Momentiniai kuponai dovanojami klientams priklausomai nuo apsipirkimų dažnio ir pirkinių sumos. Sąlygas apie kupono kaupimą galite rasti www.barbora.lt „Mano kuponai“ skiltyje.
 • Informaciją apie klientui priklausančius Kuponus galima pasitikrinti BARBORA.LT kliento paskyroje, skiltyje „Mano duomenys“, „Mano kuponai“.
 • Kaupiamuosius kuponus klientas gali sukaupti pats. Kaupimo sąlygos nurodomos BARBORA.LT kliento paskyroje skiltyje „Mano duomenys“, „Mano kuponai“.  Kaupiamasis kuponas kaupiasi klientui kaskart apsiperkant (jeigu krepšelis viršija 19,99 EUR sumą arba kitą sumą, nurodytą Barbora Bonus programos sąlygose), ir sukaupiamas pasiekus BARBORA.LT kliento paskyroje arba Barbora Bonus programos sąlygose nurodytą apsipirkimų skaičių. BARBORA.LT kliento paskyroje, skiltyje „Mano kuponai“ pateikiama informacija apie klientui asmeniškai siūlomą Kaupiamojo kupono kaupimo būdą (tipą), pritaikytą pagal jo pirkimo istoriją.  Siūlomi kaupimo būdai (tipai) gali kisti kas mėnesį. BARBORA.LT skiltyje klientams pateikiamas Kaupiamojo kupono progresas, statusas (t.y., rodomas likusių apsipirkimų skaičius ir pan.).
 • Kaupiamieji kuponai privalo būti sukaupti per (BARBORA.LT kliento paskyroje skiltyje mano kuponai) nurodytą laiką. Jeigu per nurodytą laiką klientas neįvykdo Kaupiamojo kupono kaupimo sąlygų ir Kaupiamasis kuponas nėra sukaupiamas, pradedamas naujo Kaupiamojo kupono kaupimas, o prieš tai sukauptas apsipirkimų skaičius ar suma yra anuliuojami ir nebegali būti panaudoti kitame kaupime.
 • Naujai užsiregistravusiems BARBORA.LT klientams kaupimai atsiranda atlikus pirmąjį užsakymą.
 • Kaupiamasis kuponas galioja 60 dienų. Kiti Kuponai galioja iki ant jų nurodytos datos (jeigu taikoma).
 • Kuponai į pinigus ar kitas finansines priemones nekeičiami.
 • Kuponus draudžiama parduoti, perleisti kitiems asmenims.
 • Kaupiamieji kuponai nėra keičiami į jokius kitus Kuponus ir atvirkščiai.
 • Kuponai nėra sumuojami.
 • Panaudoti Kuponai nekompensuojami, negali būti atšaukti ar grąžinti.
 • Visi Kuponai gali būti panaudoti kaip nuolaida tik vieną kartą ir tik elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT įsigytų prekių krepšelio sumai sumažinti. Kuponų negalima panaudoti atsiskaitant už alkoholinius gėrimus ir kūdikių pradinio maitinimo mišinius ir žurnalus. Kaupiamasis kuponas galioja perkant prekių už sumą, kuri yra ne mažesnė nei 19,99 EUR  plius Kaupiamojo kupono suma (į šią sumą neįskaitant užsakymo pakavimo, pristatymo mokesčio ir alkoholinių gėrimų bei kūdikių pradinio maitinimo mišinių kainos).
 • Kaupiamieji kuponai yra tik BARBORA klientams. BARBORA EXPRESS klientai kupono kaupti ir jais pasinaudoti negalės.
 • Vieno apsipirkimo metu galima panaudoti tik vieną kuponą.
 • Kaupiamojo kupono progresą klientai mato tik po pilnai įvykdyto užsakymo. Progresas skiltyje „Mano kuponai“ yra pakeičiamas ne iš karto, pateikus užsakymą, bet sėkmingai jį pristačius.
 • Kitų Kuponų atveju - jei kliento suformuotame pirkinių krepšelyje yra alkoholinių gėrimų, kūdikių pradinio maitinimo mišinių ir kitų prekių, atsiskaitant Kuponu kitų prekių bendra kaina turi būti ne mažesnė nei Kupono vertė. Jei prekių suma mažesnė, kuponu negalėsite pasinaudoti.
 • Negaliojantys, pamesti, panaudoti ar kitaip sugadinti Kuponai (pvz., pažeistas Kupono kodas, kurio neįmanoma identifikuoti, grąžinamas užsakymas, kurio metu buvo panaudotas Kuponas), nekeičiami, jų galiojimas nepratęsiamas, sukaupta suma neperkeliama ir niekaip kitaip nekompensuojama.
 • Kuponai, nepriklausomai nuo savo pavadinimo, nėra laikomi dovanų čekiais, vaučeriais, avansiniais ar išankstiniais mokėjimais, pinigais, mokėjimo priemonėmis ar kitokiais panašiais instrumentais. Nepriklausomai nuo savo pavadinimo, Kuponas yra vienkartinė momentinė nuolaida, suteikiama ir pritaikoma klientui konkretaus apsipirkimo elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT momentu.
 • Už su Kuponu susijusios informacijos ir duomenų saugumą atsako Kuponą turintis asmuo. Kuponą turintis asmuo yra atsakingas už Kupono apsaugą nuo neleistino naudojimo, jam tenka visa Kupono praradimo, perdavimo kitam asmeniui, neteisėto panaudojimo ir visa susijusi rizika.
 • Mes pasiliekame teisę nepriimti Kupono, suspenduoti arba anuliuoti Kupono sumą, jei jo turėtojo veiksmai kelia pagrįstų įtarimų, kad Kuponas yra suklastotas, pakeistas, Kuponai yra naudojami nesąžiningai, neteisėtai arba kitaip pažeidžiantis šias Taisykles arba Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus.  Mes taip pat pasiliekame teisę nepriimti Kupono ir nepritaikyti nuolaidos tais atvejais, kai nuolaidos pritaikymas ir/ar Kupono panaudojimas apmokėjimui pažeidžia taikomų Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus.