Prekių pakavimas


Nuo šiol Barboroje tik popieriniai maišeliai

Siekdami mažinti plastiko naudojimą, žengėme mums svarbų ir klientų jau įvertintą žingsnį - atsisakėme plastikinių maišų užsakymams pakuoti. Visus užsakymus pakuojame tik popieriniuose maišuose.

Mūsų maišai gaminami iš popieriaus, kurio sudėtyje esanti mediena yra iš atsakingai tvarkomų miškų ir sertifikuota nepriklausomų ekspertų pagal Miškų valdymo tarybos (FSC) taisykles.

Tai ne vienintelis mūsų įgyvendintas pokytis, siekiant mažinti plastiko naudojimą. Pakeitėme ir šaldytų produktų pakuotę, pasirinkdami mažiau plastiko turinčius maišelius. O vienkartinių maišelių, naudojamų atskiriems produktams supakuoti, naudojimą sumažinome net 53 procentais.

Šiuo metu Barboroje papildomai pakuojame sveriamas, gamintojo nepakuojamas prekes, kaip sveriami saldainiai, riešutai ir kt. Taip pat pakuojame tas prekes, kurios lengvai gali būti pažeistos transportavimo metu arba kurios gali pažeisti, ištepti kitas prekes, kaip bulvės, rauginti kopūstai ir pan. Papildomai pakuojame daržoves ir vaisius su valgoma žievele, tačiau neturinčius gamintojo pakuotės.

Siekiame prisidėti prie tvaresnio ir atsakingesnio vartojimo, todėl nuolat peržiūrime visą produktų pakavimo procesą ir ieškome naujų būdų dar labiau sumažinti plastiko naudojimą. Tikime, kad pasirinkę aplinkai draugiškesnę pakuotę, prisidėsime prie plastiko, patenkančio į aplinką, naudojimo mažinimo.