Pakaitalų naudojimas


Prekių pakaitalai – tai tokios pačios arba labai panašios sudėties ir kainos produktai. Pakaitalai yra dedami į Jūsų pirkinių krepšelį tik tuo atveju, jei surenkant užsakymą nėra Jūsų nurodyto produkto ar Jums reikalingo jo kiekio. 

 

Pavyzdys

 

Užsisakėte 1 kilogramą plautų morkų už 0,46 €/kg, tačiau renkant Jūsų užsakymą pastebėta, kad parduotuvėje būtent tokių daržovių nebeliko, tuomet Jums galime įdėti 1 kilogramą plautų morkų už 0,37 €/kg. Žinoma, už morkas mokėsite mažesnę kainą. Parinkdami panašias prekes visuomet stengiamės įdėti kuo kokybiškesnius ir šviežesnius produktus.

 

Ką daryti, jei parinkti pakaitalai man netiko?

 

Jei parinktas prekės pakaitalas Jums netiko ar nepatiko, prekes pristačiusiam kurjeriui galite jį atiduoti, ir per 5 darbo dienas mes grąžinsime Jums pinigus į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas apmokėjimas už prekes.

Jei ateityje pageidaujate negauti pakaitalų, jų galite atsisakyti savo paskryros skiltyje - „Mano duomenys“ – „Mano nustatymai“ – „Pakaitalų naudojimas“. Šį pakeitimą būtinai išsaugokite.

 

Kaip užsisakyti pakaitalų parinkimo paslaugą?

 

Jei pageidaujate, kad surinkimo metu Jums būtų įdėta analogiška prekė, jei užsakytos surinkimo metu nebūtų, savo paskyroje pažymėkite varnelę, jog sutinkate gauti pakaitalus. Tą galite padaryti savo paskyros skiltyje: „Mano duomenys“ – „Mano nustatymai“ – „Pakaitalų naudojimas“ – „Parinkti pakaitalą, jei nėra užsakytos prekės“. Šį pakeitimą būtinai išsaugokite.

Kaip galima atsisakyti pakaitalų parinkimo paslaugos?

 

Jei nepageidaujate gauti pakaitalų, jei užsakytos prekės surinkimo metu nebūtų, savo paskyros skiltyje: „Mano duomenys“ – „Mano nustatymai“ – „Pakaitalų naudojimas“ nuimkite varnelę prie „Parinkti pakaitalą, jei nėra užsakytos prekės“. Šį pakeitimą būtinai išsaugokite.

Jeigu pageidaujate gauti panašias prekes tik tą kartą apsipirkdami, tuomet atidarę savo pirkinių krepšelį pažymėkite varnele „Panaši“ arba pasirinkite tik tuos produktus, vietoj kurių sutinkate prireikus gauti panašias prekes.