Mano prekės


Dažnai perkant internetu patogu turėti asmeninius prekių krepšelių ruošinius. Jūsų patogumui suteikiame galimybę susikurti dažnai perkamų prekių krepšelio ruošinius. Jų galite turėti kiek tik norite: suformuokite savaitgalio pietų, šeimos savaitės ar ypatingos šventės pirkinių krepšelius!

Turintiems savo prekių krepšelio ruošinį, nereikės kaskart visų produktų surinkti po vieną. Atsidarę ruošinį galėsite paprastai jį koreguoti ir pritaikyti konkrečiam apsipirkimui.

Įsivaizduokite prekybos centrą, kuris Jums atvykus jau būtų surinkęs visas reikiamas prekes. Labai panašią galimybę suteikia mūsų sukurtas įrankis „Mano prekės“.

 

Kaip naudotis „Mano prekių" ruošiniais?

 

Pagrindiniame meniu pasirinkę „Mano prekės“ išvysite Jūsų sukurtus krepšelių ruošinius ir pastaruosius Jūsų pirkinius.

 

Sukurti naują ruošinį galite pagrindiniame meniu pasirinkę „Mano prekės“ - „Kurti ruošinį“. Įrašykite norimą ruošinio pavadinimą ir jį išsaugokite. Ruošiniui galima priskirti prekes iš mūsų asortimento. Radę patikusią ar norimą įsigyti prekę mūsų asortimente, spauskite širdies ikoną ir išsirinkite ruošinį, į kurį norite ją pridėti.

Skiltyje „Manos prekės“ bus matomos visos jūsų mėgstamos prekės. Šiame sąraše jas galima suskirstyti pagal skirtingus ruošinius.

Krepšelio ruošinį galite sukurti ir pirmame apsipirkimo žingsnyje, kai visas norimas prekes būsite surinkę į savo el. prekių krepšelį. Po Jūsų prekių sąrašu yra ikona, leidžianti išsaugoti pirkinių krepšelį kaip ruošinį. Tuomet prekių sąrašas gali būti priskirtas jau esamam ruošiniui arba galite akimirksniu susikurti naują, pasirinkę galimybę „Kurti naują ruošinį“. Išsaugotas prekių krepšelis atsiras „Mano prekių“ aplinkoje.